آخرین خبر

چه کنسرت‌هایی در راه‌اند؟

خبرگزاری آوای ایرانیان: روزهای زیادی باقی نمانده تا ماراتن نفس‌گیر کنسرت‌های تهران، دوباره به راه بیفتد و سالن‌های شهر را پر از نوای موسیقی کند.

به گزارش آوای ایرانیان ، دالیبور کاروای – نوازنده‌ی ویلن اهل اسلواکی – ۲۲ و ۲۳ تیرماه هر شب در ساعت ۲۱ در تالار رودکی رسیتال اجرا می‌کند. کاروای به عنوان سولیست با ارکسترهای مطرحی همکاری داشته است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به اجرای او در سالن موسیکورین در وین و در سراسر اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقای شمالی و آسیا اشاره کرد.

ویولن

علاقه‌مندان برای حضور در این اجرا باید بلیت‌های ۳۵ و ۴۰ هزار تومانی تهیه کنند.

همین ویلن‌نواز ۲۴ و ۲۵ تیرماه با ارکستر سمفونیک تهران روی صحنه خواهد رفت و علی رهبری نیز ارکستر را در تالار وحدت رهبری خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این اجرا ۴۵ تا ۱۵۰ هزارتومان تعیین شده است.

ارکستر سازهای ملی ایران ۲۷ تیرماه به‌طور رسمی افتتاح خواهد شد و این ارکستر به رهبری اسماعیل تهرانی اولین اجرایش را در تالار وحدت روی صحنه خواهد برد. این اجرا ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود و قیمت بلیت‌های آن ۴۵ تا ۱۵۰ هزار تومان است.

سیمین

سیمین غانم ۳۱ تیر، ۱ و ۲ مردادماه بار دیگر قطعات خاطره‌انگیزش را برای بانوان اجرا خواهد کرد. این خواننده‌ی قدیمی هر روز ساعت ۱۵ در تالار وحدت کنسرت می‌دهد و قیمت بلیت‌های اجرایش ۳۰ تا ۹۰ هزار تومان اعلام شده است.

علاقه‌مندان به موسیقی کلاسیک، ۷ و ۸ مردادماه می‌توانند شاهد دونوازی لیلی افشار و فیروزه نوایی باشند. فیروزه نوایی از نوازندگان برجسته‌ی ساز فلوت است و لیلی افشار اولین هنرمند در دنیا است که دکتری گیتار کلاسیک دارد. این دو هنرمند ساعت ۲۱ در تالار رودکی دوئت اجرا می‌کنند و قیمت بلیت اجرای‌شان ۴۵ و ۶۰ هزارتومان است.

برج آزادی ۸ مردادماه ساعت ۲۱ میزبان کنسرت کلاسیک مهرزاد خواجه‌امیری خواهد بود که قطعاتی از موسیقی «نیوایج» و «ورد موزیک» اجرا خواهد کرد. بهای اجرای این کنسرت نیز ۵۰ و ۷۰ هزار تومان برآورد شده است.

موسیقی

۹ و ۱۰ مردادماه نوبت گروه موسیقی «گیل و آمارد» است که به سرپرستی ناصر وحدتی در تالار وحدت روی صحنه می‌روند و ساعت ۲۱:۳۰ قطعاتی شاد از موسیقی گیلان را اجرا می‌کنند. علاقه‌مندان برای حضور در این کنسرت باید بلیت ۴۰ تا ۹۰ هزار تومانی تهیه کنند.

رسیتال پیانو شایان تاج‌بخش ۱۲ مردادماه و در ساعت ۲۱ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و قیمت بلیت‌های اجرایش ۵۰ هزار تومان است.

پیانو

علاقه‌مندان موسیقی تلفیقی می‌توانند ۱۵ و ۱۶ مردادماه هر شب در دو سانس ۱۸ و ۲۱ شنونده‌ی کنسرت «آقای سماع» باشند. این گروه اثری از امیرحسین حسنی‌نیا را با همراهی سماع‌گران قونیه و مراکش در سالن رودکی اجرا می‌کند. بهای بلیت‌های این اجرا ۴۵ تا ۹۰ هزار تومان است.

همچنین گروه موسیقی «حجاز» با آواز رسول رهو ۲۵ مردادماه در ساعت ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران اجرا دارد. قیمت بلیت‌های این اجرا ۴۰ هزار تومان است.

رسیتال گیتار کلاسیک حسین درست‌پور ساعت ۲۰:۳۰ در تالار رودکی برگزار می‌شود و قیمت بلیت‌های اجرا ۳۰ هزار تومان است.

اما سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی ۱ مردادماه ساعت ۲۱:۳۰ میزبان سعید شهروز و هوادارانش است. این خواننده‌ی پاپ قدیمی ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود و قطعاتی از آلبوم جدیدش را اجرا خواهد کرد. علاقه‌مندان برای حضور در این کنسرت باید بلیت‌های ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومانی تهیه کنند.

حمید عسکری

همین سالن ۲۲ مردادماه میزبان حمید عسگری است. او در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ با هوادارانش دیدار خواهد کرد و قطعاتی از آلبوم «از عشق» را می‌خواند. قیمت بلیت‌های این کنسرت ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان اعلام شده است.

مهدی یراحی که این روزها با انتشار آلبوم «مثل مجسمه» سر و صدای زیادی کرده، ۹ مردادماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی کنسرت می‌دهد. قیمت بلیت‌های این کنسرت هنوز اعلام نشده است.

مهدی یراحی

علی عبدالمالکی خواننده‌ی پاپ جوان دیگری است که ۶ مردادماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی کنسرت دارد. بهای بلیت‌های این اجرا ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است.

عبدالمالکی

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چه کنسرت‌هایی در راه‌اند؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید