آخرین اخبار

“روناک” در تالار وحدت می‌نوازد

آوای ایرانیان: گروه موسیقی «روناک» با اجرای آثاری از موسیقی فولکلور، سنتی، پاپ و موسیقی بین‌الملل تازه ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار می کند.

به گزارش آوای ایرانیان، گروه موسیقی «روناک» با سرپرستی کیوان علی‌محمدی روز سوم خرداد ماه تازه ترین کنسرت  خود را به همت موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» در تالار وحدت به صحنه می برد. گروه «روناک» در این کنسرت با تغییراتی نسبت به گذشته روی صحنه می‌رود.

ترکیبی از سازهای محلی، سنتی، پاپ و موسیقی بین‌الملل سازبندی این گروه را تشکیل می‌دهد و قرار است مخاطبان این کنسرت آثاری از چهار ژانر متفاوتِ موسیقی را بشنوند.

در بخش موسیقی ملل قطعه‌ای انگلیسی با عنوان «من آزادم» و قطعه‌ای از موسیقی مصر با عنوان «حبیبی» اجرا می‌شود. در بخش پاپ نیز اثری معروف که مردم آن را بسیار شنیده‌اند با عنوان «خانومم» اجرا می‌شود. بخش موسیقی سنتی هم به اجرای یکی از آثار قدیمی با عنوان «بیداد زمان» اختصاص دارد. این در حالی است که در بخش موسیقی نواحی هم آثاری از موسیقی کردی، لری، بلوچی، خراسان، شمال‌ایران، آذری، جنوبی و دیگر نقاط ایران اجرا می‌شود.

کیوان علی‌محمدی سرپرست گروه، خواننده و نوازنده دف و رضا سجادی تنظیم کننده و نوازنده کیبورد است. وحید عبدالهی خواننده سنتی، سعیده خلج خواننده سنتی، حسین‌رضا اسدی خواننده لری، حامد قوی‌دل خواننده کرمانج، ایاز شجاعی خواننده آذری، مهدی شیخ‌الاسلامی خواننده گیلکی، گلی گل‌محمد خواننده بلوچی، داوود چرگری خواننده پاپ و آرمین شریف‌پور خواننده ملل خوانندگان گروه هستند. ضمن اینکه کاویان علی‌محمدی نوازنده کمانچه، هانیه علی‌محمدی نوازنده تار، سجاد رضایی نوازنده تار و مُراژ، علیرضا رحیمی نوازنده درام، هنگامه ترابی نوازنده عود، مریم مرزبانی نوازنده دایره و نقاره، ندا رضاییان نوازنده دُهُل، شیرین آقابابایی و فاطمه اکبری گروه کُر، حمیدرضا سلیمانی نوازنده نی‌انبان و سُرنا، محمد جدی‌نژاد نوازنده گیتار و آیدین نیکومرام نوازنده گیتاربیس، زهرا همتی تهیه کننده واحسان میر ضیایی مدیر اجرایی  دیگر اعضای گروه هستند.

کنسرت گروه «روناک» با سرپرستی کیوان علی‌محمدی  ساعت ۲۱:۳۰ روز سوم خرداد در تالار وحدت برگزار می‌شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در ““روناک” در تالار وحدت می‌نوازد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید