آخرین خبر

جسد ستاره زن مشهور سینما در داخل کمد اتاقش+عکس

جسد بازیگر معروف فیلم های «نظم و قانون» و «بتی زشته» در یکی از اتاق های هتلی در پرو کشف شد.«لیزا لین مسترز»، هنرپیشه ۵۲ ساله آمریکایی که برای سفری کاری در زمینه مدلینگ به پرو رفته بود، در هتل محل اقامت خود خودکشی کرد.

به گزارش آوای ایرانیان، یکی از کارکنان هتل «نوو موندو»ی لیما، روز پنج شنبه جسد این زن را در کمد اتاقش کشف کرد. گفته می شود «مسترز» از افسردگی رنج می برده است. در اتاق او، دو نامه که در آن به بیماری روحی او اشاره شده و قرص های دیازپام و ضدافسردگی پیدا شده است. این بازیگر در سریال های دیگری همچون «نظم و قانون» و «زنان استپ فورد» هم ایفای نقش کرده بود.

«لیزا لین مسترز» متولد نبراسکا و بزرگ شده ی کارولینای شمالی بود. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه به کار گزارشگری خبر پرداخت. او سپس به عنوان مدل راهی نیویورک شد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روزنامه نگاری از دانشگاه کلمبیا گرفت. با این حال فعالیت های روزنامه نگاری خود را ادامه نداد و در عوض به حرفه بازیگری و نویسندگی روی آورد.

مسترز» در سال ۱۹۹۸ در فیلم «محاصره» روبروی «بروس ویلیس» و «دنزل وانشگتن» درخشید. او در «بتی زشته» نقش مدیر موزه و در «زنان استپفورد» نقش «کارول وین رایت» را در کنار «نیکول کیدمن» بازی کرد. «نظم و قانون» و «دختر سخن چین» هم از دیگر کارهای این هنرپیشه آمریکایی هستند.

بازیگر هالیود

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جسد ستاره زن مشهور سینما در داخل کمد اتاقش+عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید