آخرین خبر

نرخ جدید ورودیه موزه‌ های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اعلام شد

نرخ جدید ورودیه موزه‌ های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اعلام شد

به استناد تصویب نامه هیأت وزیران، قیمت بلیت موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران از تاریخ اول آبان ماه سال جاری تغییر خواهد کرد.

به گزارش آوای ایرانیان، به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی کشور با اعلام این خبر گفت: به استناد تصویب نامه هیأت وزیران در تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ و با توجه به برنامه ریزی ها و کارشناسی های صورت گرفته مبنی بر سطح بندی موزه ها، بناها و محوطه های تحت پوشش وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و ساماندهی گروه های بازدیدکننده، نرخ ورودی موزه ها تغییر خواهد کرد.

نرخ ورودی برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی متفاوت بوده و بهای بلیت “ورودیه (باغ موزه) ، کاخ اختصاصی نیاوران و موزه جهان نما” واقع در مجموعه نیاوران برای بازدیدکنندگان داخلی هر یک به مبلغ ۴۰ هزار ریال و برای بازدیدکنندگان خارجی ۳۰۰ هزار ریال است.

همچنین بهای بلیت موزه های خودروهای اختصاصی، کوشک احمدشاهی و کتابخانه اختصاصی به صورت جداگانه برای گردشگران داخلی مبلغ ۳۰ هزار ریال و برای بازدیدکنندگان خارجی ۲۰۰ هزار ریال در نظر گرفته شده است.

همچنین بر اساس این بخشنامه، بازدیدهای دانش آموزان و دانشجویان (به ‌صورت گروهی به همراه معلمان و سرپرستان)، بازنشستگان (به همراه یک نفر از اعضای خانواده)، افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، آزادگان، جانبازان، خبرنگاران با ارائه کارت خبرنگاری، بسیجیان و خانواده‌ های شهدا با ارائه کارت شناسایی یا معرفی‌نامه از مراجع ذی‌ربط به شکل نیم بها و سایر خریدهای گروهی ۱۰ نفر و بیشتر مشمول تخفیف ۱۵ درصدی می‌شوند.

تاریخ اجرای این بخشنامه اول آبان ماه سال جاری است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نرخ جدید ورودیه موزه‌ های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اعلام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید