آخرین خبر

رکوردزنی «آرش و مسیح» در اروپا

برادران عدل پرور با برپایی کنسرت‌ در ده شهر مختلف اروپا به صورت پیاپی، توانستند رکورد دیگری را به نام خود ثبت کنند و با استقبال ایرانیان مقیم خارج توانستند در صدر محبوبیبت‌ خواننده‌های ایرانی کنسرت‌گذار اروپا قرار بگیرند.

به گزارش آوای ایرانیان، خبرگزاری دانشجو نوشت: برادران آرش و مسیح عدل پرور با برگزاری بزرگ‌ترین تور کنسرت اروپا که شامل اجرا در ده شهر به صورت پشت سر هم بود؛ توانستند بار دیگر به چهره‌ پر مخاطب موسیقی پاپ تبدیل شوند که استقبال از این اجراها؛ نشان از محبوبیت این دو برادر در آن سوی مرز‌ها دارد.
تور اروپاگردی آرش و مسیح از روز ۲۷ سپتامبر برابر با پنجم مهرماه در شهر فرانکفورت کشور آلمان آغاز شد و در ادامه در شهر‌های کپنهاگن در کشور دانمارک (۲۸ سپتامبر)، وین در کشور اتریش (۲۹ سپتامبر)، دوسلدورف در کشور آلمان (۲ اکتبر)، هامبورگ در کشور آلمان (۳ اکتبر)، شهر اسلو پایتخت نروژ (۵ اکتبر)، شهر مادرید بزرگترین شهر اسپانیا (۱۰ اکتبر)، شهر هیلفرسوم در کشور هلند (۱۱ اکتبر)، شهر استکهلم در کشور سوئد (۱۲ اکتبر) و شهر گوتنبرگ در کشور سوئد (۱۳ اکتبر) روی صحنه رفت.
برادران عدل پرور که طی دو سال گذشته همیشه در صدر جدول پرفروش‌ترین خواننده‌های داخلی قرار داشته‌اند؛ اینبار رکورد بیشترین تور کنسرت‌های اروپا در موسیقی ایران را با برگزاری کنسرت در ده شهر مختلف قاره اروپا به صورت پیاپی، از آن خود کردند.

گفتنی است، شرکت آراد با مدیریت و تهیه کنندگی میلاد ماهان راد و سعید سال افزون قرار است با توجه به استقبال ایرانیان مقیم خارج تور کنسرت های اروپا و کانادا را بزودی تمدید کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رکوردزنی «آرش و مسیح» در اروپا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید