آخرین خبر

محسن شریفیان با اهل غوص در کیش

محسن شریفیان و جمعی از اهالی موسیقی جنوب، پس از پروژه موسیقایی «حال خوب»، امروز با رویدادی دیگر تحت عنوان «اهل غوص» گرد هم می آیند.

به گزارش آوای ایرانیان، محسن شریفیان، پژوهشگر و موزیسین شناخته شده موسیقی محلی و سرپرست گروه لیان که چندی پیش برای رویداد حال خوب در جزیره کیش حضور داشت، امروز با نگاهی به آیین ها و باورهای مردمان این جزیره پروژه ای دیگر را تحت عنوان «اهل غوص» دنبال می کند.

در این همایش که به موضوع موسیقی و مردم شناسی بومیان جزیره کیش می پردازد، اجرای موسیقی کیش و دیگر برنامه های پژوهشی ارائه خواهد شد.

دورهمی موسیقی اهالی کیش در پروژه حال خوب، اوایل بهمنِ جاری به پیشنهاد خسرو نشان مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش و در راستای دیده شدن موسیقی فولک بومیان جزیره کیش برگزار شده بود که به گفته شریفیان، این برنامه به‌نوعی باورداشت ارزش‌های هنری اهالی این منطقه به شمار می آید و حالا رویداد «اهل غوص» در همان مسیر و با همان اهداف پیش خواهد رفت.

شایان ذکر است که امروز چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ پروژه موسیقایی-پژوهشی «اهل غوص» با حضور محسن شریفیان و جمعی از هنرمندان بومیِ موسیقی در جزیره کیش برگزار می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “محسن شریفیان با اهل غوص در کیش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید