آخرین خبر

جزئیات حق بیمه و سرانه سالانه بهار ۹۹ خانه موسیقی به زودی اعلام می‌شود

جزئیات مربوط به پرداخت حق بیمه و سرانه درمان فصل بهار اعضای خانه موسیقی توسط صندوق اعتباری هنر در روزهای آینده اعلام می شود.جزئیات مربوط به پرداخت حق بیمه و سرانه درمان فصل بهار اعضای خانه موسیقی توسط صندوق اعتباری هنر در روزهای آینده اعلام می شود.

به گزارش آوای ایرانیان و به نقل از خانه موسیقی ایران، پیرو خبر منتشر شده در سایت خانه موسیقی مبنی بر پرداخت حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال ۹۹(فصل بهار) اعضای این نهاد توسط صندوق اعتباری هنر، واحد بیمه و عضویت خانه اعلام کرد: اعضایی که تا پایان اسفند ماه سال ۹۸ حق بیمه خود را پرداخت کرده اند از بابت پرداخت حق بیمه فصل بهار ۹۹ نگرانی نداشته باشند.

اطلاعات دقیق و چگونگی روند اجرایی پرداخت حق بیمه اعضا توسط صندوق اعتباری هنر طی روزهای آینده اعلام می شود و اعضا از هر گونه تماس در این خصوص با خانه موسیقی و صندوق اعتباری هنر خودداری نمایند.

لازم به ذکر است، حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی) در آخرین روز سال ۹۸ اعلام کرد: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و مشکلات معیشتی پیش آمده و پیگیری های خانه موسیقی مقرر شد حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه فصل بهار هنرمندان موسیقی توسط صندوق اعتباری هنر پرداخت شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جزئیات حق بیمه و سرانه سالانه بهار ۹۹ خانه موسیقی به زودی اعلام می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید