آخرین خبر

دمی لواتو بازیگر شد

مجموعه تلویزیونی “گرسنه” که دمی لواتو ستاره پاپ در آن ایفای نقش می‌کند درباره گروهی از افراد است که مشکلات مختلف غذایی دارند.

دمی لواتو قرار است در  یک طنز جدید کاملاً مرتبط با مسائل غذایی بازی کند و تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته باشد. این مجموعه تلویزیونی با عنوان “گرسنه” درباره گروهی از افراد است که مشکلات مختلف غذایی دارند.

نویسنده سوزان مارتین معروف به “Frasier” و “Will & Grace” پروژه را هدایت می‌کند. به گفته هالیوود ریپورتر، شخصیت‌های “گرسنه” “وقتی به دنبال عشق ، موفقیت و آن یک چیز در یخچال هستند که همه چیز را بهتر می کند” به یکدیگر کمک می کنند..

به گزارش گیتی تودی در گذشته این ستاره در مورد اختلال تغذیه و مشکلاتی که داشت با مطبوعات صحبت کرده بود. این خواننده همچنین با سو مصرف مواد دست و پنجه نرم کرده است که منجر به انتشار قطعه “Sober” در سال ۲۰۱۸ شده است، قبل از اینکه اوردوز کند. او از زمان به بعد پاک بوده.

فیلمبرداری سریال “گرسنه” در حال حاضر در دست ساخت است.

دمی لواتو  در سال ۲۰۲۰ در مراسم احیای “Will & Grace” در فصل آخرش چندین بار حضور داشت. اخیراً او در مراسم تحلیف جو بایدن که چهارشنبه گذشته برگزار شد، شرکت کرد. در مراسم “Celebrating America” ​​در شب او  “روز دوست داشتنی” را اجرا کرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دمی لواتو بازیگر شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید