آخرین خبر

برگزاری کنسرت در ترکیه آزاد شد

در ترکیه تمام کنسرت‌ها و جشنواره‌های لغو شده برای برگزاری مجدد آماده می‌شوند و سینماها و سالن‌های تئاتر بازگشایی شده‌اند.

ترکیه با لغو محدودیت‌های مربوط به کرونا، خود را برای بازگشت به زندگی عادی آماده می‌کند. از ابتدای ماه ژوییه ممنوعیت‌های تردد شبانه در این کشور برداشته شد، سینماها، سالن‌های تئاتر و مراکز تفریحی بازگشایی شدند و کنسرت‌ها می‌توانند فعالیت خود را از سر بگیرند.همچنین شهروندان این کشور می‌توانند بدون محدودیت در تعداد مهمان، جشن‌های عروسی خود را برگزار کنند.

همه این اقدا‌م‌ها پس از تزریق بیش از ۵۰ میلیون دوز واکسن در این کشور انجام شده است.

به نقل از ایندیپندنت، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه روز پنجشنبه اول ژوییه، هم‌زمان با لغو محدودیت‌های مربوط به کرونا در این کشور در حساب توییتری خود نوشت: “واکسیناسیون بهترین راه برای مبارزه با ویروس کرونا است و ما هم‌اکنون از مرز ۵۰ میلیون دوز فراتر رفته‌ایم.”

 بر اساس بخشنامه جدید وزارت کشور ترکیه، رستوران‌ها و کافه‌ها می‌توانند فعالیت‌ خود را از سر بگیرند و اجرای موسیقی زنده تا ساعت ۲۴ مجاز خواهد بود ولی آنچه باعث خوشحالی گردشگران و بسیاری از شهروندان ترکیه شده این است که تمام کنسرت‌ها و جشنواره‌های لغو شده برای برگزاری مجدد آماده می‌شوند و سینماها و سالن‌های تئاتر بازگشایی شده‌اند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری کنسرت در ترکیه آزاد شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید