آخرین خبر

«طره افشان» منتشر شد

آلبوم موسیقی «طره افشان» به آهنگسازی محمدجواد یزدچی یکی از تازه ترین آثار منتشر شده در بازار موسیقی است که به تازگی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از امور رسانه ای پروژه، محمدجواد یزدچی جدیدترین آثار خود را در قالب یک آلبوم موسیقی با عنوان «طره افشان» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کرد.

ناظر ضبط و مدیر هنری این آلبوم سعیده بزرگ منش و شاعر و آهنگساز تمام قطعات آن، محسن شاه احمدی است. تنظیم قطعات «طره افشان» را نیز ایمان ملکی انجام داده است.

«سرای دل»، «سودای دوست»، «قصه لیلی»، «مهرنگار»، «بیگانه» و «طره افشان» عنوان شش قطعه این اثر تازه منتشر شده اند.

کریم قربانی، بهزاد رواقی، نیما فریدونی، کوشا صرافی گوهر، میثم مروستی، علی جعفری پویان، تینا لاجوردیان، افشین بابایی، ایمان ملکی، پویا سرایی، همایون نصیری، مریم باغبان، عادل اصغرزاده، درسا موسوی، آرش کاظمی و اشکان مرادی نوازندگان آلبوم تمام آکوستیک «طره افشان» هستند. ضمن اینکه فرید قهرمان پور میکس و مستر آلبوم فوق را به عهده داشته است. رضا پنجعلی نیز طراح گرافیک آن بوده است.

محمدجواد یزدچی متولد سال ۱۳۶۳ شهر اصفهان و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی سازه است. این خواننده آواز سنتی را از سال ۸۳ تاکنون در محضر اساتیدی همچون علی علیرضا و نغمه غلامی و نوازندگی تار و سه تار را نیز در محضر کیوان ساکت، علی قمصری و مهدی دیزانی فرا گرفته است. این هنرمند مقام اول جشنواره موسیقی فراز را نیز در کارنامه خود دارد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«طره افشان» منتشر شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید