آخرین خبر

خواننده «کتاب باز» کنسرت برگزار می‌کند/ میزبانی در برج میلاد

به گزارش  آوای ایرانیان  علیرضا پوراستاد از خوانندگان موسیقی کشورمان که به تازگی به حوزه برگزاری کنسرت ها وارد شده است، اواسط آبان ماه سال جاری تازه ترین برنامه موسیقایی خود را پیش روی مخاطبان قرار می دهد.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، این خواننده موسیقی پاپ ایرانی ساعت های ۱۹ و ۲۲ روز شانزدهم آبان ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران میزبان علاقه مندان موسیقی خواهد بود.

علیرضا پوراستاد از جمله خوانندگان جوان موسیقی است که حضور در موسیقی را با خوانندگی موسیقی ردیف دستگاهی ایران آغاز کرد و پس از یادگیری مقولات تخصصی مربوط به آواز ایرانی در حوزه نوازندگی سازهای تمبک، سه تار، تار و پیانو به کسب تجربه پرداخت.

وی در این سال ها علاوه برتولید تک آهنگ های مختلف که عمدتا با محوریت موسیقی پاپ ایرانی پیش روی مخاطبان قرار گرفت، با خوانش موسیقی تیتراژ برنامه تلویزیونی «کتاب باز» به شهرت بیشتری دست پیدا کرد.

وی در سال ۱۴۰۰ بود که اولین کنسرت رسمی خود را از پس انتشار چند تک آهنگ مختلف آغاز کرد و سپس با همراهی گروه موسیقی «چاوک» آثار و تصنیف های قدیمی موسیقی کشورمان را بازخوانی کرد. این درحالی است که حضور در عرصه های دیگری چون سرودن شعر و ترانه از دیگر فعالیت‌های پوراستاد در عرصه موسیقی و ادبیات است.

«پرسه»، «کاش»، «خونه بهار»، «پریشانی»، «از یاد من برو»، «باید تموم می شد»، «گیسو»، «کجای دنیا»، «زخم پنهان»، «عشق ادامه دار»، «سکوت»، «غریبه»، «دختر کدخدا» آثاری هستند که تاکنون از سوی علیرضا پوراستاد پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

کد خبر

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خواننده «کتاب باز» کنسرت برگزار می‌کند/ میزبانی در برج میلاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید