آخرین خبر

جشنواره 33 / سومین حضور “بمرانی” با اجرایی متفاوت

آوای ایرانیان: گروه بمرانی جمعه ۲۹ دی ساعت ۱۹ در سالن ایرانیان روی صحنه خواهند رفت.
به گزارش آوای ایرانیان، مانی مزکی سرپرست گروه بمرانی درباره حضورشان در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر گفت: سومین سالی است که در این جشنواره حضور پیدا می کنیم و خیلی از این بابت خوشحال هستیم، اما با این وجود کاش گروه های تلفیقی بیشتر بودند و بیشتر از گذشته به هنرنمایی می پرداختند.

وی افزود: الآن مشغول کار کردن روی دو پروژه جدید هستیم که قرار است دو آلبوم مستقل باشد. یکی از این آلبوم‌ها در ادامه روند آلبوم‌های قبلی‌مان است ولی آلبوم دوم متفاوت‌تر است و احتمالاً برای آن پرفورمنس هم درست خواهیم کرد. با این آلبوم تجربه‌های جدیدی را می‌‌خواهیم رقم بزنیم که امیدواریم موفق باشد. همچنین آهنگسازی فیلم تازه کمال تبریزی “خودسر” را آغازکردیم.

او ادامه داد: در مارکت موسیقی ایران، ما به موسیقی پاپ نزدیک‌تر هستیم اما اگر بخواهیم کلی‌تر نگاه کنیم، من می‌توانم خودمان را در جریان موسیقی آلترناتیو قرار بدهم. چند سالی است که جریان موسیقی آلترناتیو در ایران وجود دارد و اجرا می‌شود که جریان موسیقی‌های وارداتی است و موسیقی گروه بمرانی هم می‌شود در زمره این جریان قرارداد.

بهزاد عمرانی خواننده و گیتار اکوستیک، جهانیار قربانی گیتار الکتریک، کیارش عمرانی گیتار باس، ارش عمرانی پیانو، مانی مزکی ساز دهنی و نوازنده مهمان درامز سالار اصغری از اعضای تشکیل دهنده گروه بمرانی هستند.

این گروه روز جمعه ٢٩ دی ماه ساعت ١٩ در سالن ایرانیان روی صحنه خواهند رفت.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جشنواره ۳۳ / سومین حضور “بمرانی” با اجرایی متفاوت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید