آخرین خبر

مهران مدیری از امشب به تلویزیون می‌آید + عکس

آوای ایرانیان: همزمان با شروع پخش سریال «بزنگاه» از شبکه نسیم، آی‌فیلم هم به پخش یک سریال پرحاشیه دیگر این سال‌های تلویزیون روی آورد.

به گزارش آوای ایرانیان، آی‌فیلم یک شبکه تلویزیونی ایرانی شامل چهار کانال فارسی، عربی، انگلیسی و آی‌فیلم ۲ است. این شبکه در هجدهم شهریور ۱۳۸۹ مصادف با عید فطر آغاز به کار کرد. هدف اصلی این شبکه، پخش فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی برای جهان در تمام طول ساعات شبانه‌روز است؛ آی‌فیلم خیلی شبکه تولیدی نیست و بیشتر مأموریت بازپخش فیلم‌های مورد علاقه و خاطرانگیز مردم را دارد. اما با این تفاسیر تاکنون ۸ نوع برنامه و سریال تلویزیونی را تولید کرده است.

شبکه آی‌فیلم براساس درخواست‌های مردم به بازپخش سریال‌ها می‌رسد و در کنار پخش «شب‌های برره» مهران مدیری از امشب (دوشنبه شانزدهم اردیبهشت‌ماه) ساعت ۲۳:۳۰ به آنتن این شبکه می‌رسد قرار است بازپخش سریال‌های کم‌تکرار شده تلویزیون بپردازد. شاید بعد از شروع پخش سریال «بزنگاه» رضا عطاران که از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود پخش این سریال پرحاشیه برای مخاطب تلویزیون جالب توجه باشد.

«شب‌های برره» البته نه به شکل دیگر سریال‌ها بلکه هر شب به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پخش می‌شود و روز بعد ساعت ۷:۳۰ صبح تکرار آن روی آنتن می‌رود. قرار است با رویکرد توجه شبکه به درخواست‌های مردم، بازپخش یکسری سریال دیگر که کمتر این سال‌ها بازپخش آن‌ها را در تلویزیون شاهد بودیم از دریچه آی‌فیلم به مرحله بروز و ظهور برسد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مهران مدیری از امشب به تلویزیون می‌آید + عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید