آخرین خبر

اجرای آثار کیوان ساکت در پاریس و لندن

آوای ایرانیان: ارکستر فیلارمونیک پاریس به رهبری آرش فولادوند، آثار کیوان ساکت را در شهرهای لندن و پاریس روی صحنه می‌برد.

به گزارش آوای ایرانیان، ارکستر فیلارمونیک پاریس به رهبری آرش فولادوند آثار کیوان ساکت را در شهرهای لندن و پاریس روی صحنه می‌برد.

آرش فولادوند رهبر ارکستر درباره اجرای پیش رو توضیح داد: چندی پیش از کیوان ساکت دعوت کردیم که به فرانسه بیاید و مجموعه‌ای از آثار ارکسترالش را با ارکستر بزرگ فیلارمونیک پاریس شرقی اجرا کنند.

فولادوند اضافه کرد: کیوان ساکت  قرار است آثار ارکسترال‌شان که بعضاً با خواننده‌های مختلفی اجرا کرده بودند را این‌بار با ارکستر بزرگ و تک‌نوازی خود ایشان اجرا کنند. این ارکستر در روزهای ۳۱ ماه می و اول ماه ژوئن در کلیسای سن‌ کلوتیو پاریس، یکی از تاریخی‌ترین ساختمان‌های فرانسه و در روز نهم ماه ژوئن در سالن آمفی تئاتر لوگان‌هال لندن به هنرنمایی می‌پردازد.او ادامه داد: در این کنسرت گروه کُر بهار پاریس و گروه کُرال لندن به‌عنوان بزرگ‌ترین گروه کُر ایرانی در خارج از کشور شرکت خواهند کرد که مجموعاً بیش از یکصد خواننده زن و مرد هستند. این مجموعه آثار، در مجموعه کنسرت‌های «صدای صلح ۲۰۱۹» و آلبوم «لاله‌های سرخ ۲» اجرا خواهند شد.

او تاکید کرد: در این کنسرت ۱۰ اثر از کیوان ساکت، ۳ کار از خودم به همراه آهنگ «ای ایران» با تنظیم گلنوش خالفی دختر روح‌الله خالقی اجرا خواهند شد که قرار است با ارکستر فیلارمونیک پاریس شرقی و گروه کر بهار اجرایش کنیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای آثار کیوان ساکت در پاریس و لندن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید