آخرین خبر

اعتراض بهاره رهنما به جلوگیری از عاشقانه‌های خیابان + عکس

بهاره رهنما به توقیف نمایش «عاشقانه‌های خیابان» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی اعتراض کرد و این نمایش را اثری اجتماعی دانست که جنبه پژوهشی داشته و به مشکلات زنان دست‌فروش مترو پرداخته است.

به گزارش آوای ایرانیان، بهاره رهنما در واکنش به توقیف نمایش «عاشقانه‌های خیابان» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی در اینستاگرام نوشت: «عاشقانه‌های خیابان که در میان استقبال گسترده مخاطبان و همراهان همیشگی گروه تئاتر به روی صحنه رفته بود، به ناگاه و در شرایطی که تمام بلیت‌های روزهای باقیمانده از اجرا به پایان رسیده بود، بدون هیچ اعلام و اطلاعی به گروه توقیف شد.

عاشقانه‌های خیابان اثری اجتماعی است و قصه‌ای پژوهشی دارد که از بین جامعه حرکت خود را آغاز کرده است و به مشکلات و مرارت‌های زنان دست‌فروش مترو در جامعه می‌پردازد.»

اجرای نمایش «عاشقانه‌های خیابان» از روز دوشنبه ۱۷ تیر متوقف شد، اداره کل هنرهای نمایشی علت این تصمیم را تخطی از نسخه بازبینی شده اعلام و تاکید کرد اجرای این نمایش منوط به انجام اصلاحات است. شهرام گیل‌آبادی کارگردان نمایش در گفت‌وگو با خبرآنلاین، اما فهم نادرست برخی از مسایل اجتماعی را عامل توقف اجرای «عاشقانه های خیابان» دانسته بود.

این در حالی است که روابط عمومی نمایش تخطی از نسخه بازبینی شده نمایش را تکذیب و توقف نمایش را محکوم کرده است، با این حال، آن‌طور که از اخبار پیداست مجوز اجرای این نمایش لغو شده است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعتراض بهاره رهنما به جلوگیری از عاشقانه‌های خیابان + عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید