آخرین خبر

کنسرت ضدکرونایی رضا صادقی

جدیدترین کنسرت رضا صادقی در فضای مجازی به صورت آنلاین برگزار میشود
رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ سه شنبه ۱۲ فروردین ماه به همت شرکت فرهنگی آراد در صفحات فضای مجازی(اینستاگرام و سایت رضا صادقی) کنسرت زنده برگزار می کند.
به گزارش آوای ایرانیان، رضا صادقی، خواننده موسیقی پاپ کشورمان ساعت ۲۱ سه شنبه ۱۲ فروردین ماه به همراه اعضای ارکستر مشکی پوشان با اجرای زنده تعدادی از قطعات جدید و خاطره انگیز به دیدار مخاطبانش در فضای مجازی میرود.

میلاد ماهان راد، تهیه کننده رضا صادقی و مدیر شرکت فرهنگی آراد درباره این اجرا گفت: شرکت “آراد” در راستای همیاری و همراهی با مردمی که این روزها در مقابله با شیوع ویروس کرونا به پویش ملی “در خانه بمانیم” پیوستند تصمیم به برپایی کنسرت های زنده خواننده های تحت قرارداد خود گرفته است که در ابتدا شاهد برپایی کنسرت سوم فروردین جاری علی یاسینی به همراه ارکسترش در فضای مجازی بودیم و در ادامه این مسیر رضا صادقی ۱۲ فروردین ماه با اجرایی ویژه جدیدترین کنسرتش را این بار بدون حضور تماشاگر و با سورپرایزهای ویژه روی صحنه می برد.
وی ادامه داد: در راستای این روند مشغول برنامه ریزی های مختلف برای کنسرت آرش و مسیح ، شهاب مظفری و سایر خواننده های تحت قرارداد شرکت آراد در فضای مجازی هستیم که بزودی در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کنسرت ضدکرونایی رضا صادقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید