آوای ایرانیان: با نزدیک شدن به سی و سومین جشنواره موسیقی فجر کنسرت های موسیقی نیز کمتر رونق داشته و همگی برای حضور در این فستیوال مهم آماده می شوند، درست در اواسط دی ماه چهار گروه مختلف موسیقی نیز در اقصی نقاط ایران آخرین اجراهای خود را به روی استیج می برند:

ماکان بند در کرمان

گروه موسیقی “ماکان بند” نیز در جدیدترین کنسرت استانی خود در کرمان روی صحنه می رود.

“کنار من باش”، “خدا پشتمه”، “خیالت تخت”، “این خیابونا”، “هر بار این درو”، “دلگیری”، “نرو”، “بازیچه”، “دیوونه بازی” و “ای داد” از جمله قطعاتی است که قرار است در این کنسرت اجرا شود.

علی الماسی “گیتار الکتریک”، مجید عطرلی “گیتار باس”، سهیل اَباذری “کیبورد”، احمد عباس‌نیا “درامز”، یاشار خسروی “ساکسیفون”، انوشیروان تقوی “گیتار اسپانیش و همخوان”، و مهران فرشباف “پرکاشن” و امیر میلاد نیکزاد “تنظیم کننده و رهبر ارکستر” اعضای گروهِ “ماکان بند” هستند.

کنسرت گروه ماکان بند روز پنجشنبه ۱۴ دی ماه ساعت ۱۹ در سالن تلاش کرمان برگزار می شود.

هوروش بند در ایلام

گروه موسیقی هوروش بند ۱۴ دی ماه در دو  نوبت ۱۸ و ۲۰  در سالن اجتماعات فنی و حرفه ای ایلام کنسرت برگزار می کند.

هوروش‌ بند یکی از گروه‌هایی بود که در تابستان پر خبر ۹۶ به استیج راه پیدا کرد و شهریورماه چهار اجرا در تهران داشت.

گروه موسیقی هوروش بند در سال ۱۳۹۵ شکل گرفت. خواننده این گروه مهدی دارابی نام دارد که پیش از این خودش نیز چندین تک آهنگ منتشر کرده بود . عضو دیگر این گروه که کار تنظیم و فنی گروه را برعهده دارد؛ مسعود جهانی نیز از تنظیم کنندگان بنام موسیقی است . همچنین حمید فریزند نیز مدیر برنامه و تهیه کننده گروه و ترانه برخی از آثار نیز کار او است.

محمد علیزاده در گرگان

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ در ادامه کنسرت های استانی خود در شهر گرگان روی صحنه می رود.

علیزاده در این کنسرت قطعات منتشر شده قدیم و جدید خود از جمله “چهل درجه” را برای مخاطبان اجرا می کند.

کنسرت محمد علیزاده روز پنجشنبه ۱۴ دی ماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱ در تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان با حضور طرفدارانش برگزار می شود.

بنیامین بهادری در اردبیل

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ که طی ماه های گذشته در خارج از کشور سکونت داشته است در آغاز دور تازه فعالیت هایش کنسرتی را در مجتمع فرهنگی هنری “فدک” شهر اردبیل برگزار می‌کند.

این خواننده ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱ روز جمعه ۱۵ دی ماه میزبان مخاطبان موسیقی در مجتمع فرهنگی هنری “فدک” اردبیل خواهد بود.