آخرین خبر

فوق‌لیسانسه‌ها به بیمارستان «جم» رسیدند/ تلاش برای رسیدن به آنتن ۹۸

تهیه‌کننده سریال «فوق‌لیسانسه‌ها» درباره زمان پخش این مجموعه تلویزیونی گفت که تلاش ما بر این است هرچه زودتر «فوق‌لیسانسه‌ها» به آنتن برسد اما زمان پخش را تلویزیون مشخص می‌کند.

فوق‌لیسانسه‌ها به بیمارستان «جم» رسیدند/ تلاش برای رسیدن به آنتن 98

به گزارش آوای ایرانیان، «فوق‌لیسانسه‌ها» اواخر فروردین‌ ۹۸ در دانشگاه خوارزمی کلید خورد. سریالی که این روزها بعد از میدان انقلاب به بیمارستان جم رسیده‌اند و رضا جودی تهیه‌کننده آن خبر از گذراندن ۵۰ درصدی تصویربرداری «فوق‌لیسانسه‌ها» می‌دهد.

رضا جودی تهیه‌کننده این سریال ۴۰ قسمتی گفت: این سریال قطعاً جذاب‌تر از فصل‌های قبلی است و همزمان با تصویربرداری که به نیمه رسیده است، مراحل فنی مثل تدوین و ساخت موسیقی در حال انجام است.

سریالی که پیش از آن نامش «لیسانسه‌ها» بود و در دو فصل به تولید رسید و فصل سوم آن با نام «فوق‌لیسانسه‌ها» برای تولید در شبکه سه سیما تصویب شد. هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی، کاظم سیاحی، بیژن بنفشه خواه، امیر کاظمی، متین ستوده، رویا میرعلمی، عزت‌الله مهرآوران، پریسا مقتدی، افشین سنگ چاپ، سیاوش چراغی‌پور، مریم سرمدی، فرخنده فرمانی‌زاده و عرفان برزین از بازیگران این پروژه هستند.

تهیه‌کننده «فوق‌لیسانسه‌ها» در پاسخ به این سوال که بازیگر جدیدی به پروژه اضافه نشده است، گفت: هنوز بازیگر جدیدی به عنوان بازیگر نقش اصلی اضافه نشده و همه‌چیز را سِیر داستان «فوق‌لیسانسه‌ها» مشخص می‌‌کند.

رضا جودی درباره لوکیشن جدید «فوق‌لیسانسه‌ها» گفت: فوق‌لیسانسه‌ها بعد از بیمارستان جم در شهرک همای تهران به کار خودش ادامه می‌دهد.

وی در خصوص زمانِ پخش «فوق لیسانسه‌ها»، تصریح کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این است هرچه زودتر «فوق‌لیسانسه‌ها» را به آنتن برسانیم؛ چون مردم منتظر تماشای آن هستند. احتمالاً اواخر پاییز یا زمستان، «فوق‌لیسانسه‌ها» آماده شود اما تلویزیون باید تصمیم‌گیری کند چه زمانی این سریال روی آنتن برود؛ ما امیدواریم «فوق‌لیسانسه‌ها» به آنتن ۹۸ برسد.

جودی در خصوص سریال «زیر همکف» توضیح داد: «زیر همکف» تحویل شبکه یک داده شده  و اختیار آن دست شبکه است؛ زمانِ پخش را آن‌ها به تناسب زمان و موقعیت‌های نمایشی تلویزیون تعیین می‌کنند.

در خلاصه داستان این سریال که در ابتدا با عنوان «چندراه» کلید خورد، آمده است: «زندگی قانون‌های زیادی داره. ولی به نظر من مهم‌ترینش اینه که راحت، نه بگی و هیچ‌وقت از نه گفتن نترسین. موافقین؟ نه؟» این سریال یک طنز اجتماعی است و فکر می‌کنم مردم هم آن را دوست داشته باشند. چراکه این سریال نیز در همان راستای کارهای سینمایی که داشتم، انجام شده است. چه از لحاظ نوع روایت و قصه و همچنین برگزاری و اجرا. در واقع امیدوارم که اتفاق خوبی برای آن بیفتد.

هومن شاهی، خاطره حاتمی، بهادر مالکی، عزت‌الله مهرآوران، محمود جعفری، نادر داهیم، پریسا مقتدی، یزدان فتوحی، ویدا جوان، پریسا گل دوست، نگین معتضدی و سامان دارابی از جمله بازیگرانی هستند که در سریال زیر همکف به ایفای نقش می‌پردازند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فوق‌لیسانسه‌ها به بیمارستان «جم» رسیدند/ تلاش برای رسیدن به آنتن ۹۸”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید